Promo 3 Dames A WVL

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ADamesvolley Waregem Dames C3 - 025/23 25/15 25/16
23/09/2023 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ASoncotra Poperinge C1 - 319/25 25/23 26/28 14/25
30/09/2023 20:00:00Mevo Ledegem AFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 125/19 25/22 17/25 25/12
07/10/2023 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AVolley Heuvelland A0 - 317/25 18/25 18/25
14/10/2023 17:30:00VBC Katjes Ieper AFloralux Dynamivo Dadizele A0 - 317/25 20/25 11/25
21/10/2023 17:00:00Bidavo Bissegem CFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 125/16 21/25 25/15 25/15
28/10/2023 20:00:00VC Jong Kuurne AFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 125/17 25/17 22/25 26/24
18/11/2023 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ASoncotra Poperinge B1 - 323/25 19/25 25/19 16/25
26/11/2023 18:30:00KERDAVO AVELGEM BFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 125/14 28/26 14/25 25/19
02/12/2023 15:30:00AVC HarelbekeFloralux Dynamivo Dadizele A1 - 317/25 25/21 16/25 20/25
09/12/2023 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ADavoz Zwevegem A3 - 227/25 21/25 25/17 18/25 15/6
20/01/2024 20:00:00Davoz Zwevegem AFloralux Dynamivo Dadizele A0 - 311/25 21/25 19/25
27/01/2024 20:00:00Volley Heuvelland AFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 027/25 25/20 25/19
03/02/2024 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ABidavo Bissegem C3 - 125/23 25/21 19/25 25/19
10/02/2024 20:00:00Damesvolley Waregem Dames CFloralux Dynamivo Dadizele A0 - 318/25 15/25 18/25
24/02/2024 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AVBC Katjes Ieper A3 - 025/9 25/9 25/20
02/03/2024 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AVC Jong Kuurne A3 - 025/20 25/22 25/19
09/03/2024 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AKERDAVO AVELGEM B3 - 025/19 25/23 25/17
16/03/2024 17:00:00Soncotra Poperinge BFloralux Dynamivo Dadizele A1 - 322/25 24/26 25/20 25/27
24/03/2024 10:30:00Soncotra Poperinge CFloralux Dynamivo Dadizele A0 - 317/25 12/25 14/25
13/04/2024 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AAVC Harelbeke3 - 025/15 25/19 25/20
20/04/2024 20:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AMevo Ledegem A

Promo 4 Dames A WVL

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)VBC Katjes Ieper B (ZR)3 - 025/20 25/12 25/12
24/09/2023 18:00:00Sportiva Langemark C (ZR)Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)3 - 025/13 25/8 25/16
01/10/2023 11:00:00Davo Wevelgem DFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)3 - 025/11 25/14 25/12
07/10/2023 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Sijos Menen B0 - 320/25 16/25 14/25
14/10/2023 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Soncotra Poperinge D0 - 311/25 24/26 15/25
21/10/2023 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Evoco Comines1 - 317/25 21/25 25/9 11/25
12/11/2023 16:00:00Volley Heuvelland BFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)0 - 323/25 17/25 19/25
18/11/2023 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Sportiva Langemark B1 - 325/17 20/25 24/26 19/25
25/11/2023 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)DVM MOORSELE TEAM AZUR0 - 311/25 15/25 14/25
03/12/2023 18:00:00Vosta Staden BFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)3 - 025/15 25/9 25/5
06/01/2024 18:30:00VBC Katjes Ieper B (ZR)Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)0 - 314/25 13/25 22/25
21/01/2024 11:00:00Soncotra Poperinge DFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)3 - 122/25 25/21 25/23 25/22
03/02/2024 18:00:00Evoco CominesFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)3 - 025/15 25/17 25/11
11/02/2024 15:00:00Sijos Menen BFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)3 - 025/9 25/10 25/13
18/02/2024 10:00:00Mevo Ledegem BFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)1 - 326/24 16/25 18/25 21/25
24/02/2024 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Davo Wevelgem D1 - 316/25 25/23 17/25 13/25
02/03/2024 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Volley Heuvelland B3 - 114/25 25/14 25/22 27/25
09/03/2024 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Sportiva Langemark C (ZR)0 - 314/25 20/25 18/25
15/03/2024 20:30:00Sportiva Langemark BFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)1 - 325/22 20/25 19/25 22/25
23/03/2024 19:00:00DVM MOORSELE TEAM AZURFloralux Dynamivo Dadizele B (ZR)3 - 025/15 25/16 25/10
13/04/2024 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Vosta Staden B0 - 34/25 16/25 16/25
20/04/2024 16:00:00Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)Mevo Ledegem B

Meisjes U17 Niveau 1

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 11:00:00Davo Wevelgem AFloralux Dynamivo Dadizele A2 - 325/22 25/18 21/25 16/25 10/15
23/09/2023 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele AAlfa Solutions Tievolley Tielt A3 - 125/17 21/25 25/17 25/18
30/09/2023 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele ADamesvolley Waregem A1 - 325/23 23/25 15/25 17/25
08/10/2023 14:00:00Volley Team Brugge AFloralux Dynamivo Dadizele A2 - 326/24 21/25 12/25 25/21 10/15
14/10/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele AVlamvo Vlamertinge B1 - 312/25 25/14 14/25 12/25
21/10/2023 11:00:00Vlamvo Vlamertinge AFloralux Dynamivo Dadizele A4 - 025/18 25/9 25/14 25/19
18/11/2023 16:00:00Davoz Zwevegem A (+)Floralux Dynamivo Dadizele A1 - 325/21 19/25 18/25 23/25
25/11/2023 15:30:00Sportiva LangemarkFloralux Dynamivo Dadizele A0 - 424/26 10/25 22/25 24/26
02/12/2023 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele AVKt Torhout 4 - 025/13 25/14 25/21 25/12

Meisjes U17 Niveau 2 Reeks A

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 09:00:00VBC Katjes IeperFloralux Dynamivo Dadizele B4 - 025/17 25/16 25/19 25/10
23/09/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele BDVM MOORSELE TEAM AZUR A0 - 48/25 12/25 6/25 12/25
30/09/2023 15:30:00Soncotra Poperinge BFloralux Dynamivo Dadizele B3 - 125/19 21/25 25/17 25/19
07/10/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele BBidavo Bissegem A0 - 415/25 10/25 18/25 7/25
15/10/2023 13:30:00Volley HeuvellandFloralux Dynamivo Dadizele B3 - 221/25 25/9 18/25 25/14 15/11
21/10/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BVlamvo Vlamertinge C0 - 48/25 3/25 9/25 11/25
18/11/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele BEvoco Comines3 - 118/25 25/21 25/17 25/16
25/11/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele BSoncotra Poperinge A0 - 48/25 8/25 8/25 3/25
09/12/2023 13:30:00Sijos Menen (+)Floralux Dynamivo Dadizele B4 - 025/13 25/15 25/18 25/12
13/01/2024 13:30:00DVM MOORSELE TEAM AZUR AFloralux Dynamivo Dadizele B4 - 025/11 25/5 25/7 25/9
20/01/2024 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele BSijos Menen (+)0 - 49/25 14/25 16/25 7/25
27/01/2024 11:00:00Bidavo Bissegem AFloralux Dynamivo Dadizele B4 - 025/9 25/12 25/14 25/7
03/02/2024 11:00:00Vlamvo Vlamertinge CFloralux Dynamivo Dadizele B4 - 025/3 25/13 25/12 25/10
24/02/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BVBC Katjes Ieper0 - 411/25 15/25 10/25 16/25
17/03/2024 15:30:00Evoco CominesFloralux Dynamivo Dadizele B3 - 131/29 25/15 22/25 25/22
23/03/2024 15:30:00Soncotra Poperinge AFloralux Dynamivo Dadizele B3 - 123/25 25/12 25/8 25/6
13/04/2024 12:30:00Floralux Dynamivo Dadizele BVolley Heuvelland1 - 311/25 14/25 21/25 25/23
20/04/2024 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele BSoncotra Poperinge B

Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 13:30:00Floralux Dynamivo DadizeleKERDAVO AVELGEM A3 - 123/25 25/19 25/14 25/21
23/09/2023 11:00:00Davo Wevelgem AFloralux Dynamivo Dadizele2 - 325/23 25/22 17/25 20/25 6/15
30/09/2023 13:30:00Floralux Dynamivo DadizeleBevo Beobank Roeselare A3 - 118/25 25/15 25/20 25/3
07/10/2023 09:00:00Damesvolley Waregem AFloralux Dynamivo Dadizele4 - 025/9 25/13 25/22 25/22
15/10/2023 13:00:00Damesvolley Waregem BFloralux Dynamivo Dadizele1 - 316/25 27/25 24/26 18/25
21/10/2023 13:30:00Floralux Dynamivo DadizeleDivo Ingelmunster A (+)3 - 125/21 23/25 25/18 25/10
18/11/2023 11:00:00Vlamvo Vlamertinge AFloralux Dynamivo Dadizele3 - 125/17 25/5 25/17 21/25
26/11/2023 09:00:00KERDAVO AVELGEM AFloralux Dynamivo Dadizele3 - 125/22 25/19 25/12 13/25
02/12/2023 13:30:00Floralux Dynamivo DadizeleDavo Wevelgem A4 - 025/19 25/17 28/26 25/11
06/01/2024 13:30:00Floralux Dynamivo DadizeleVlamvo Vlamertinge A0 - 414/25 4/25 12/25 9/25
13/01/2024 14:00:00Divo Ingelmunster A (+)Floralux Dynamivo Dadizele0 - 418/25 14/25 17/25 21/25
20/01/2024 13:30:00Floralux Dynamivo DadizeleDamesvolley Waregem B3 - 225/19 25/19 18/25 18/25 15/11
27/01/2024 13:30:00Floralux Dynamivo DadizeleDamesvolley Waregem A0 - 411/25 18/25 13/25 21/25
03/02/2024 11:00:00Bevo Beobank Roeselare AFloralux Dynamivo Dadizele1 - 313/25 14/25 25/19 18/25

Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 09:00:00Elckerlyc Zwevezele AFloralux Dynamivo Dadizele A0 - 410/25 14/25 23/25 20/25
23/09/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AVKt Torhout A3 - 224/26 25/17 25/19 24/26 15/7
30/09/2023 09:00:00Bevo Beobank Roeselare AFloralux Dynamivo Dadizele A4 - 025/18 25/15 26/24 25/13
07/10/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AAlfa Solutions Tievolley Tielt A1 - 312/25 23/25 25/19 23/25
14/10/2023 16:30:00Volley Team Brugge AFloralux Dynamivo Dadizele A0 - 48/25 24/26 13/25 19/25
21/10/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ABevo Beobank Roeselare B3 - 125/16 25/18 25/12 23/25
18/11/2023 13:30:00Volley Team Diksmuide AFloralux Dynamivo Dadizele A2 - 319/25 25/22 25/21 18/25 12/15
25/11/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AElckerlyc Zwevezele A4 - 025/5 25/8 25/16 25/17
03/12/2023 16:00:00VKt Torhout AFloralux Dynamivo Dadizele A1 - 323/25 21/25 25/21 18/25
06/01/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ABevo Beobank Roeselare A2 - 37/25 18/25 27/25 26/24 8/15
13/01/2024 11:00:00Alfa Solutions Tievolley Tielt AFloralux Dynamivo Dadizele A0 - 49/25 23/25 23/25 22/25
20/01/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AVolley Team Brugge A4 - 025/16 25/19 25/18 25/11
27/01/2024 09:00:00Bevo Beobank Roeselare BFloralux Dynamivo Dadizele A2 - 325/23 17/25 25/20 10/25 5/15
03/02/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AVolley Team Diksmuide A4 - 025/18 25/17 25/20 25/20

Meisjes U13 Niveau 2 Reeks C

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BFloralux Dynamivo Dadizele E1 - 311/25 25/23 18/25 15/25
23/09/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BVolley Heuvelland A2 - 319/25 14/25 25/21 25/15 4/15
23/09/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele EDavo Wevelgem C4 - 025/8 25/16 25/18 25/23
30/09/2023 13:30:00Soncotra Poperinge AFloralux Dynamivo Dadizele B1 - 323/25 21/25 25/20 20/25
30/09/2023 09:00:00Vlamvo Vlamertinge CFloralux Dynamivo Dadizele E1 - 320/25 24/26 25/22 15/25
07/10/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele ESportiva Langemark4 - 025/10 25/9 25/13 25/10
08/10/2023 11:00:00KA.VO St Eloois Winkel AFloralux Dynamivo Dadizele B0 - 412/25 20/25 23/25 8/25
14/10/2023 11:00:00Davo Wevelgem CFloralux Dynamivo Dadizele B0 - 418/25 12/25 19/25 19/25
14/10/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele EMevo Ledegem A4 - 025/19 25/13 25/16 25/7
21/10/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BVlamvo Vlamertinge C1 - 325/16 16/25 22/25 16/25
21/10/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele EDavo Wevelgem D3 - 225/17 21/25 22/25 25/15 15/13
11/11/2023 09:00:00Sportiva LangemarkFloralux Dynamivo Dadizele B0 - 420/25 16/25 12/25 14/25
12/11/2023 11:00:00KA.VO St Eloois Winkel AFloralux Dynamivo Dadizele E1 - 325/23 20/25 15/25 19/25
18/11/2023 15:30:00Volley Heuvelland AFloralux Dynamivo Dadizele E4 - 025/15 25/16 25/20 25/22
18/11/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BMevo Ledegem A3 - 125/11 23/25 25/14 25/13
25/11/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BDavo Wevelgem D3 - 218/25 26/24 18/25 25/19 15/11
25/11/2023 13:30:00Soncotra Poperinge AFloralux Dynamivo Dadizele E3 - 225/20 19/25 25/14 24/26 15/9
13/01/2024 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele EFloralux Dynamivo Dadizele B3 - 120/25 27/25 25/20 25/15
20/01/2024 15:30:00Volley Heuvelland AFloralux Dynamivo Dadizele B4 - 025/17 25/18 25/19 26/24
20/01/2024 11:00:00Davo Wevelgem CFloralux Dynamivo Dadizele E0 - 49/25 22/25 25/27 17/25
27/01/2024 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BSoncotra Poperinge A0 - 412/25 17/25 16/25 13/25
27/01/2024 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele EVlamvo Vlamertinge C4 - 025/14 25/17 29/27 27/25
03/02/2024 11:30:00Sportiva LangemarkFloralux Dynamivo Dadizele E0 - 416/25 19/25 11/25 12/25
03/02/2024 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BKA.VO St Eloois Winkel A2 - 322/25 26/24 25/21 17/25 13/15
24/02/2024 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BDavo Wevelgem C3 - 125/19 25/4 20/25 25/11
25/02/2024 09:00:00Mevo Ledegem AFloralux Dynamivo Dadizele E1 - 310/25 25/23 24/26 16/25
02/03/2024 09:00:00Vlamvo Vlamertinge CFloralux Dynamivo Dadizele B3 - 125/22 21/25 25/20 25/13
02/03/2024 13:00:00Davo Wevelgem DFloralux Dynamivo Dadizele E3 - 125/18 25/20 25/13 24/26
16/03/2024 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BSportiva Langemark4 - 025/11 25/12 25/19 25/12
16/03/2024 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele EKA.VO St Eloois Winkel A3 - 225/14 23/25 25/15 23/25 15/12
13/04/2024 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele EVolley Heuvelland A1 - 318/25 19/25 12/25 25/20
14/04/2024 09:00:00Mevo Ledegem AFloralux Dynamivo Dadizele B
20/04/2024 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele ESoncotra Poperinge A
20/04/2024 09:00:00Davo Wevelgem DFloralux Dynamivo Dadizele B

Meisjes U13 Niveau 3 Reeks D

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CVlamvo Vlamertinge D2 - 319/25 25/23 17/25 25/16 9/15
23/09/2023 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CVolley Heuvelland B (+)3 - 227/25 21/25 16/25 25/14 15/7
30/09/2023 13:30:00Soncotra Poperinge BFloralux Dynamivo Dadizele C3 - 119/25 25/18 25/12 25/18
07/10/2023 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CDamesvolley Waregem C2 - 325/14 9/25 25/22 20/25 10/15
15/10/2023 11:00:00Balti Kortrijk Spurs AFloralux Dynamivo Dadizele C0 - 47/25 12/25 19/25 14/25
21/10/2023 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CDavo Wevelgem E4 - 025/11 25/17 25/15 25/23
05/11/2023 09:00:00VBC Gaverhal Deerlijk CFloralux Dynamivo Dadizele C0 - 47/25 8/25 20/25 15/25
18/11/2023 10:00:00Floralux Dynamivo Dadizele CDVM MOORSELE TEAM AZUR A4 - 025/6 25/20 25/14 25/23
25/11/2023 13:30:00Soncotra Poperinge CFloralux Dynamivo Dadizele C0 - 410/25 8/25 14/25 16/25
09/12/2023 13:30:00VBC Katjes IeperFloralux Dynamivo Dadizele C2 - 325/19 25/18 25/27 21/25 12/15
13/01/2024 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CSoncotra Poperinge C3 - 125/5 25/15 22/25 25/17
21/01/2024 11:00:00Davo Wevelgem EFloralux Dynamivo Dadizele C0 - 414/25 17/25 23/25 17/25
27/01/2024 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CSoncotra Poperinge B1 - 321/25 26/24 20/25 18/25
03/02/2024 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CBalti Kortrijk Spurs A4 - 025/12 25/10 25/8 25/16
25/02/2024 09:00:00Damesvolley Waregem CFloralux Dynamivo Dadizele C3 - 125/11 25/14 15/25 25/19
02/03/2024 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CVBC Gaverhal Deerlijk C4 - 025/5 25/14 25/12 25/17
16/03/2024 11:00:00Volley Heuvelland B (+)Floralux Dynamivo Dadizele C2 - 325/22 25/17 21/25 23/25 11/15
23/03/2024 13:30:00DVM MOORSELE TEAM AZUR AFloralux Dynamivo Dadizele C1 - 315/25 23/25 26/24 21/25
13/04/2024 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele CVBC Katjes Ieper3 - 125/11 25/22 24/26 26/24
20/04/2024 09:00:00Vlamvo Vlamertinge DFloralux Dynamivo Dadizele C

Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 17:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)Bidavo Bissegem3 - 118/25 28/26 25/22 25/21
23/09/2023 17:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)Balti Kortrijk Spurs B3 - 121/25 25/11 25/22 25/21
07/10/2023 17:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+)3 - 125/21 25/15 25/12 14/25
14/10/2023 17:30:00Davoz Zwevegem BFloralux Dynamivo Dadizele D (+)0 - 413/25 11/25 24/26 19/25
21/10/2023 17:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)AVC Harelbeke4 - 025/13 25/21 25/21 25/23
18/11/2023 15:30:00Mardavo Marke BFloralux Dynamivo Dadizele D (+)1 - 325/22 18/25 19/25 18/25
25/11/2023 17:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)VT Gullegem D1 - 325/19 16/25 22/25 23/25
02/12/2023 09:00:00Kerdavo Avelgem EFloralux Dynamivo Dadizele D (+)1 - 325/12 12/25 15/25 22/25
09/12/2023 11:00:00Davo Wevelgem GFloralux Dynamivo Dadizele D (+)1 - 312/25 15/25 5/25 26/24
07/01/2024 09:00:00Balti Kortrijk Spurs BFloralux Dynamivo Dadizele D (+)0 - 425/27 9/25 17/25 18/25
13/01/2024 17:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)Davo Wevelgem G3 - 125/21 25/20 25/17 19/25
20/01/2024 15:30:00DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+)Floralux Dynamivo Dadizele D (+)2 - 321/25 21/25 25/20 25/21 9/15
27/01/2024 09:00:00Bidavo BissegemFloralux Dynamivo Dadizele D (+)3 - 218/25 25/13 25/27 25/17 15/11
03/02/2024 17:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)Davoz Zwevegem B4 - 025/14 25/12 25/12 28/26
24/02/2024 10:30:00AVC HarelbekeFloralux Dynamivo Dadizele D (+)0 - 419/25 19/25 14/25 21/25
16/03/2024 17:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)Kerdavo Avelgem E4 - 025/21 25/21 27/25 25/17
06/04/2024 15:30:00Floralux Dynamivo Dadizele D (+)Mardavo Marke B4 - 025/22 25/16 25/20 25/23
21/04/2024 09:00:00VT Gullegem DFloralux Dynamivo Dadizele D (+)

Meisjes U11 Niveau 1

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ADivo Ingelmunster A2 - 325/14 24/26 25/20 17/25 10/15
24/09/2023 09:30:00Floralux Dynamivo Dadizele AAlfa Solutions Tievolley Tielt3 - 225/22 23/25 20/25 27/25 15/8
30/09/2023 09:00:00Damesvolley Waregem AFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 125/13 23/25 25/18 25/16
07/10/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AVKt Torhout 3 - 225/19 15/25 24/26 25/16 15/12
14/10/2023 14:00:00Bevo Beobank Roeselare AFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 111/25 25/20 25/17 25/20
21/10/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ADamesvolley Waregem B3 - 124/26 25/21 25/18 25/19
18/11/2023 09:00:00Divo Ingelmunster AFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 125/23 23/25 25/20 25/18
25/11/2023 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ADamesvolley Waregem A0 - 410/25 7/25 23/25 13/25
02/12/2023 11:00:00Alfa Solutions Tievolley TieltFloralux Dynamivo Dadizele A1 - 325/18 15/25 21/25 15/25
09/12/2023 13:45:00VKt Torhout Floralux Dynamivo Dadizele A4 - 025/12 25/13 25/19 25/23
13/01/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ABevo Beobank Roeselare A1 - 325/22 10/25 12/25 23/25
20/01/2024 11:00:00Damesvolley Waregem BFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 125/22 25/22 17/25 26/24
24/02/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AAlfa Solutions Tievolley Tielt4 - 025/12 25/15 25/12 25/10
02/03/2024 14:00:00Bevo Beobank Roeselare AFloralux Dynamivo Dadizele A3 - 123/25 25/18 25/20 25/12
09/03/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ADivo Ingelmunster A3 - 124/26 25/18 25/19 25/20
16/03/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele AVKt Torhout 0 - 419/25 18/25 13/25 18/25
23/03/2024 09:00:00Damesvolley Waregem AFloralux Dynamivo Dadizele A4 - 025/15 25/14 25/10 25/12
13/04/2024 11:00:00Floralux Dynamivo Dadizele ADamesvolley Waregem B1 - 316/25 21/25 25/17 15/25

Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks B

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BVT Gullegem2 - 325/22 18/25 25/3 21/25 7/15
23/09/2023 09:00:00Divo Ingelmunster BFloralux Dynamivo Dadizele B0 - 411/25 9/25 6/25 6/25
30/09/2023 13:30:00Floralux Dynamivo Dadizele BSijos Menen B (+)4 - 025/20 25/8 25/17 25/4
07/10/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BDavo Wevelgem B4 - 025/16 25/20 25/14 25/16
14/10/2023 15:00:00Damesvolley Waregem DFloralux Dynamivo Dadizele B3 - 125/13 25/18 20/25 25/15
21/10/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BDivo Ingelmunster B4 - 025/8 25/10 25/5 25/5
11/11/2023 11:00:00Sijos Menen B (+)Floralux Dynamivo Dadizele B0 - 48/25 21/25 18/25 9/25
19/11/2023 11:00:00VT GullegemFloralux Dynamivo Dadizele B3 - 223/25 25/14 25/16 21/25 15/11
25/11/2023 09:00:00Floralux Dynamivo Dadizele BDamesvolley Waregem D1 - 39/25 25/13 20/25 7/25
09/12/2023 11:00:00Davo Wevelgem BFloralux Dynamivo Dadizele B2 - 315/25 25/22 25/14 10/25 9/15

Volleytoer 2B Ereklasse Ronde 1

Datum en uurThuisploegBezoekersploegUitslagSetstanden
16/09/2023 14:30:00VC Jong KuurneFloralux Dynamivo Dadizele7 - 125/22 15/25 25/17 25/22 25/14
23/09/2023 09:00:00Floralux Dynamivo DadizeleAlfa Solutions Tievolley Tielt A1 - 725/17 22/25 10/25 11/25 15/25
01/10/2023 15:00:00Damesvolley Waregem AFloralux Dynamivo Dadizele8 - 025/18 25/22 25/7 25/21 25/10
07/10/2023 09:00:00Floralux Dynamivo DadizeleVZW Volley Venus Oostkamp (+)1 - 76/25 10/25 8/25 9/25 25/20
14/10/2023 09:00:00Floralux Dynamivo DadizeleElckerlyc Zwevezele2 - 612/25 21/25 9/25 20/25 22/25
21/10/2023 09:00:00Floralux Dynamivo DadizeleVC Jong Kuurne1 - 711/25 22/25 25/18 21/25 11/25
18/11/2023 15:30:00Alfa Solutions Tievolley Tielt AFloralux Dynamivo Dadizele5 - 325/15 21/25 25/16 23/25 25/21
25/11/2023 09:00:00Floralux Dynamivo DadizeleDamesvolley Waregem A0 - 820/25 21/25 10/25 13/25 19/25
03/12/2023 13:30:00VZW Volley Venus Oostkamp (+)Floralux Dynamivo Dadizele6 - 225/15 25/21 22/25 25/16 25/20
09/12/2023 10:00:00Elckerlyc ZwevezeleFloralux Dynamivo Dadizele8 - 025/21 25/21 25/5 25/8 25/9