FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A - PROMO 1 Dames WVL

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.ELCKERLYC ZWEVEZELE A582264230
02.BEVO BEOBANK ROESELARE B502259260
03.Davo Wevelgem A492158240
04.KERDAVO AVELGEM A452252300
05.Volley Team Brugge A432249350
06.Damesvolley Waregem A412251370
07.VKt Torhout B262236470
08.Volley Team Diksmuide A242234490
09.VT Lendelede232133460
10a.BEVO BEOBANK ROESELARE C172226530
10b.VC PACKO ZEDELGEM A172224540
12.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A-1224661

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B - PROMO 4 Dames A WVL

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Davo Wevelgem D62226470
02.Volley Heuvelland562258160
03.Vosta Staden B502258230
04.Sarrako Kortemark A412246320
05.Sportiva Langemark B352240400
06.Sijos Menen B322241460
07.Gidas Gits312241460
08.Davo Wevelgem C262236490
09.Beaphar Poperinge C232231500
10.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B212233520
11.VT Gullegem C162223580
12.VBC Katjes Ieper B (ZR)32211630

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A (+) - U15 Meisjes Regionaal D (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Vlamvo Vlamertinge B60207460
02.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A (+)492066150
03.Bidavo Bissegem A (+)452060230
04.Sportiva Langemark442059250
05.DVM MOORSELE TEAM AZUR A362050340
06.Sijos Menen (+)272036480
07a.Davo Wevelgem C232035500
07b.Beaphar Poperinge A232033520
09.VBC Katjes Ieper122020630
10.Beaphar Poperinge B112020610
11.Evoco Comines0202780

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B - U15 Meisjes Regionaal E (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Mardavo Marke58207740
02.Mevo Ledegem B512066170
03.Mevo Ledegem A (+)462061200
04.Davoz Zwevegem A (+)432054270
05.Davo Wevelgem D352047340
06.DVM MOORSELE TEAM AZUR B322040430
07.Davoz Zwevegem B192026570
08.Bidavo Bissegem B182027590
09.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B142025580
10.Kavo St Eloois Winkel102019640
11.VC Jong Kuurne (+)42012710

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A - U13 Meisjes Provinciaal (niveau 1)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Vlamvo Vlamertinge A782610400
02.Damesvolley Waregem A722694100
03.Sportiva Langemark A642683230
04.VKt Torhout A572674340
05.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A522665400
06.BEVO BEOBANK ROESELARE A472660480
07.VZW Volley Venus Oostkamp A (+)402654521
08.ELCKERLYC ZWEVEZELE A352647600
09.VC Apollo Koekelare A302643670
10.KERDAVO AVELGEM A262638690
11.Volley Team Brugge A202633762
12.VZW Volley Venus Oostkamp B142624820
13.BEVO BEOBANK ROESELARE B92620860
14.Izegems Volley Team A2267990

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B - U13 Meisjes Regionaal B (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Vlamvo Vlamertinge B66228350
02.Damesvolley Waregem B602278100
03a.Damesvolley Waregem C462263290
03b.Davo Wevelgem B462260300
05.Mevo Ledegem A452257330
06.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B342251420
07.Davo Wevelgem A312243480
08.VBC Katjes Ieper A232231600
09.Volley Heuvelland172228650
10.KERDAVO AVELGEM B132222710
11.VT Lendelede A122222710
12.Davoz Zwevegem3228820

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE C (+) - U13 Meisjes Regionaal H (niveau 4)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Mardavo Marke A59207380
02.Kavo St Eloois Winkel B481963170
03.VBC Gaverhal Deerlijk A452056270
04.Damesvolley Waregem G372051320
05.Evoco Comines282038460
06.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE C (+)252039450
07.Beaphar Poperinge B (+)242036470
08.Sijos Menen192026560
09.VT Gullegem B172026570
10.VBC Katjes Ieper B142026550
11.Beaphar Poperinge A111918620

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A - U11 Meisjes Regionaal B Fase 1 (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01a.Vlamvo Vlamertinge (+)1261590
01b.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A12615110
03.Sportiva Langemark8611140
04.DVM MOORSELE TEAM AZUR4610170

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B - U11 Meisjes Regionaal C Fase 1 (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Davo Wevelgem A2282670
02.VT Gullegem A12818180
03.Damesvolley Waregem A11713160
04a.FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B6713190
04b.Mevo Ledegem6812220

Floralux Dynamivo Dadizele - Volleytoer 2B Ereklasse Reeks 2 Fase 1

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Gidas Gits571057230
02.BEVO BEOBANK ROESELARE 51951290
03.Floralux Dynamivo Dadizele46846340
04.VT Lendelede36936440
05.Knack Roeselare A31831490
06.Damesvolley Waregem A191019610

Floralux Dynamivo Dadizele - Volleytoer 2.0 Ereklasse Reeks 2 Fase 1

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Sportiva Langemark A (+)40440240
02.Gidas Gits A39739250
03.Floralux Dynamivo Dadizele32632320
04.Gidas Gits B29729350
05.Vosta Staden A20820440