Promo 3 Dames A WVL

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Volley Heuvelland A43154460
02.Soncotra Poperinge B391744190
03.Bidavo Bissegem C361737220
04.AVC Harelbeke331838230
05.Davoz Zwevegem A301737290
06.KERDAVO AVELGEM B251531260
07a.Floralux Dynamivo Dadizele A231630280
07b.Mevo Ledegem A231627300
09.VC Jong Kuurne A181523320
10a.Soncotra Poperinge C111618410
10b.VBC Katjes Ieper A111716440
12.Damesvolley Waregem Dames C2176510

Promo 4 Dames A WVL

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Davo Wevelgem D441747110
02.Sijos Menen B43164580
03.Evoco Comines421745150
04.Vosta Staden B371741180
05.Sportiva Langemark C (ZR)331634160
06.DVM MOORSELE TEAM AZUR291630200
07.Soncotra Poperinge D241627280
08a.Sportiva Langemark B131717410
08b.Volley Heuvelland B131715410
10.Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)121616370
11.Mevo Ledegem B71711450
12.VBC Katjes Ieper B (ZR)-1160481

Meisjes U17 Niveau 1

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Vlamvo Vlamertinge B2793420
02.Vlamvo Vlamertinge A2593240
03.Damesvolley Waregem A23925110
04.Floralux Dynamivo Dadizele A21922160
05.Volley Team Brugge A20918210
06.Davo Wevelgem A18916230
07.Sportiva Langemark16913270
08a.Davoz Zwevegem A (+)14913240
08b.Alfa Solutions Tievolley Tielt A14912260
10.VKt Torhout 1093340

Meisjes U17 Niveau 2 Reeks A

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Soncotra Poperinge A43155380
02.DVM MOORSELE TEAM AZUR A381446110
03.Vlamvo Vlamertinge C351342110
04.Sijos Menen (+)311433250
05.Bidavo Bissegem A301335210
06.VBC Katjes Ieper291326270
07.Volley Heuvelland221319350
08.Soncotra Poperinge B201414430
09.Evoco Comines191510520
10.Floralux Dynamivo Dadizele B17146510

Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Damesvolley Waregem A42145260
02.Vlamvo Vlamertinge A39144980
03.Floralux Dynamivo Dadizele321431270
04.Damesvolley Waregem B301429310
05.KERDAVO AVELGEM A261423350
06.Bevo Beobank Roeselare A241420380
07.Davo Wevelgem A231419410
08.Divo Ingelmunster A (+)171410470

Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Bevo Beobank Roeselare A42145160
02.Floralux Dynamivo Dadizele A371442180
03.Alfa Solutions Tievolley Tielt A361439190
04.VKt Torhout A301433280
05.Bevo Beobank Roeselare B281426340
06.Volley Team Diksmuide A271427310
07.Elckerlyc Zwevezele A181410470
08.Volley Team Brugge A17147520

Meisjes U13 Niveau 2 Reeks C

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Floralux Dynamivo Dadizele E391444140
02.Volley Heuvelland A371343100
03.Soncotra Poperinge A361444130
04.Davo Wevelgem D351439200
05.Floralux Dynamivo Dadizele B301431280
06a.KA.VO St Eloois Winkel A281330250
06b.Vlamvo Vlamertinge C281428290
08a.Davo Wevelgem C181412450
08b.Mevo Ledegem A181411470
10.Sportiva Langemark16143540

Meisjes U13 Niveau 3 Reeks D

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Vlamvo Vlamertinge D461654140
02.Soncotra Poperinge B45155390
03.Damesvolley Waregem C401546160
04a.Floralux Dynamivo Dadizele C371544200
04b.Volley Heuvelland B (+)371643220
06.VBC Katjes Ieper331536260
07.DVM MOORSELE TEAM AZUR A291623440
08.Soncotra Poperinge C251617500
09.Balti Kortrijk Spurs A241519430
10.VBC Gaverhal Deerlijk C19169560
11.Davo Wevelgem E17158520

Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Bidavo Bissegem431551100
02.Floralux Dynamivo Dadizele D (+)421547150
03a.DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+)321435230
03b.VT Gullegem D321532300
05.Mardavo Marke B301531320
06.Kerdavo Avelgem E291332210
07a.AVC Harelbeke251420380
07b.Balti Kortrijk Spurs B251325320
09.Davoz Zwevegem B221415430
10.Davo Wevelgem G14146500

Meisjes U11 Niveau 1

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Bevo Beobank Roeselare A391442170
02.Damesvolley Waregem A371344110
03.VKt Torhout 341338180
04.Damesvolley Waregem B261425330
05.Floralux Dynamivo Dadizele A241323320
06.Divo Ingelmunster A221320340
07.Alfa Solutions Tievolley Tielt15145520

Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks B

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Damesvolley Waregem D28103370
02.Davo Wevelgem B251027140
03.Floralux Dynamivo Dadizele B241029140
04.VT Gullegem221022200
05.Sijos Menen B (+)14109320
06.Divo Ingelmunster B11104370

Volleytoer 2B Ereklasse Ronde 1

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.VZW Volley Venus Oostkamp (+)551055250
02.Damesvolley Waregem A511051290
03.Elckerlyc Zwevezele47947330
04.VC Jong Kuurne451045350
05.Alfa Solutions Tievolley Tielt A31931490
06.Floralux Dynamivo Dadizele111011690