FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A - PROMO 1 Dames WVL

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Kerdavo Avelgem A28103080
02.Beaphar Poperinge A24102480
03.Damesvolley Waregem A22102590
04.Volley Team Diksmuide A201025160
05.VT Lendelede A181022170
06a.Vlamvo Vlamertinge B141019200
06b.Hermes Rekkenshop Oostende B141020210
08.VC WELBI Pervol Ruiselede A121016210
09.VKt Torhout B111016240
10.Bevo Beobank Roeselare C91012240
11.Volley Team Brugge A6109260
12.Sportiva Langemark A2106300

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B - PROMO 4 Dames A WVL

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Mevo Ledegem28103060
02.DVM MOORSELE TEAM AZUR A (ZR)241027110
03.Evoco Comines231027110
04.Floralux Dynamivo Dadizele201026140
05.Davo Wevelgem D191023170
06a.Sportiva Langemark B171021160
06b.Sijos Menen B171021160
08.Kavo St Eloois Winkel161019180
09.VBC Katjes Ieper B7109240
10.Beaphar Poperinge D6107250
11.DVM MOORSELE TEAM AZUR B3105280
12.VOLLEY HEUVELLAND B (ZR)0101300

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A (+) - U15 Meisjes Regionaal D (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.VBC Gaverhal Deerlijk A2793510
02.VKt Torhout B2392980
03.V.T. Lichtervelde2292890
04a.VC WELBI Pervol Ruiselede 201026150
04b.Damesvolley Waregem D201025160
06.Izegems Volley Team C11917220
07a.Elckerlyc Zwevezele B10914260
07b.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C101018260
09.Divo Ingelmunster A7913260
10.Izegems Volley Team A297300
11.BEVEREN LEIE VBC B192350

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B - U15 Meisjes Regionaal E (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.Slovo Volley Brugge A2483110
02a.Jumpers Middelkerke2082670
02b.VC Apollo Koekelare (+)20925120
04.Volley Oudenburg-Gistel (+)18925110
05.Gidas Gits171022211
06a.Volley Team Diksmuide (+)14920170
06b.Volley Bredene (+)14919210
08.Slovo Volley Brugge B (+)131018230
09.Vosta Staden71012290
10.Sarrako Kortemark397290
11.Hermes Rekkenshop Oostende B (+)091350

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A - U13 Meisjes Provinciaal (niveau 1)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.VKt Torhout A30103910
02.Damesvolley Waregem A2493240
03a.Davo Wevelgem A201027140
03b.Vlamvo Vlamertinge A201025180
05.Bevo Beobank Roeselare A181025170
06.KERDAVO AVELGEM A171024180
07.Davo Wevelgem B161021220
08.Bevo Beobank Roeselare B13917230
09a.V.T. Lichtervelde A71012320
09b.VC Apollo Koekelare A71014270
11.Kavo St Eloois Winkel A4107340
12.Elckerlyc Zwevezele A1104370

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B - U13 Meisjes Regionaal B (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.VKt Torhout B31113870
02.Slovo Volley Brugge A30113950
03.VZW Volley Venus Oostkamp A241131150
04.Gidas Gits A231028130
05a.Hermes Rekkenshop Oostende A171027170
05b.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A171021200
07.Vosta Staden A151019210
08.Volley Team Brugge A131019220
09.Volley De Haan A101016250
10.VC Apollo Koekelare B91016240
11.V.T. Lichtervelde B61115310
12.Volley De Haan B3106350
13.Davolo Loppem0100401

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE C (+) - U13 Meisjes Regionaal H (niveau 4)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits
01.VT Gullegem D2482930
02.VKt Torhout D (+)19823100
03.Sijos Menen A (+)1782490
04.Floralux Dynamivo Dadizele D15820140
05.Bidavo Bissegem (+)12817190
06a.Divo Ingelmunster B (+)11819140
06b.VC Jong Kuurne11917211
08a.VBC Gaverhal Deerlijk A7912260
08b.VT Lendelede C789240
10.Izegems Volley Team C081310

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE A - U11 Meisjes Regionaal B Fase 1 (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits

FLORALUX DYNAMIVO DADIZELE B - U11 Meisjes Regionaal C Fase 1 (niveau 2)

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits

Floralux Dynamivo Dadizele - Volleytoer 2B Ereklasse Reeks 2 Fase 1

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits

Floralux Dynamivo Dadizele - Volleytoer 2.0 Ereklasse Reeks 2 Fase 1

#PloegPuntenAantal WedstrijdenGewonnen setsVerloren setsForfaits